De ontwikkelingen op het gebied van behandelingen tegen kanker staan nooit stil. Ben jij of is een dierbare geconfronteerd met kanker, dan wil je vast op de hoogte zijn van de meest recente informatie. Daarom organiseren we jaarlijks een aantal informatiebijeenkomsten, altijd in samenwerking met de ons omringende medische instellingen.
De diagnostiek bij darmkanker en de mogelijke vervolgstappen
Op maandag 26 mei komen drie deskundigen van Tergooi MC naar Viore. Zij zullen, ieder vanuit hun eigen specialisme, de huidige stand van zaken met betrekking tot darmkanker toelichten. Het programma ziet er (onder voorbehoud) als volgt uit:
- Maag-Darm-Leverarts Gijs de Bruin: ‘Diagnostiek en mogelijke vervolgtrajecten na colonoscopie’
- Internist-oncoloog-hematoloog dr. Ankie van der Velden: ‘Systeemtherapie bij darmkanker: chemotherapie en immuuntherapie’
- Coloncare- en stomaverpleegkundige Jos Calis: ‘Begeleiding van en informatievoorziening aan patiënten met darmkanker op weg naar het chirurgische traject’
Je kunt bij ons binnenlopen vanaf 16.45 uur, het programma start om 17.00 uur. Naar verwachting ronden we af rond 18.30 uur. Na afloop is er gelegenheid tot napraten.
Deelname aan deze bijeenkomst is gratis.
Praktische informatie
Waar
Viore (routebeschrijving)
Kosten
Gratis (een donatie is welkom)
Data, tijden en aanmelden
Meer informatie en voorlichting
Blijf op de hoogte van ons nieuws!
Wil je eens in de maand onze nieuwsbrief ontvangen? Vul dan je gegevens in!
Help mee!
Doneer en help Viore om het verschil te maken voor iedereen die leeft met kanker. Jouw bijdrage is van onschatbare waarde!
© Viore, psychosociale ondersteuning bij kanker | Hilversum
Ontwerp & Realisatie: uNiek-Design
Stel hier je vraag
Heb je een vraag?
Mariëtte, gastvrouw