Sinds 1 juli jongstleden is Hieke van Haarst directeur van Viore. Je kunt haar iets beter leren kennen in dit mooie interview.
Nieuws | 11 november 2025
‘Ik vind het belangrijk om dingen te doen die betekenis hebben.’
Sinds 1 juli jongstleden is Hieke van Haarst directeur van Viore. Je kunt haar iets beter leren kennen in dit mooie interview.
Onlangs is Hieke van Haarst, directeur van Viore, geïnterviewd door het HuizerNieuws. Dit interview maakt deel uit van de serie ‘Regioportretten’. Het is op zaterdag 1 november jl. geplaatst. Naast het HuizerNieuws kun je ook ook vinden in het HilversumsNieuws. In het artikel vertelt Hieke onder andere over haar eerste indrukken bij Viore.
Wil je eens in de maand onze nieuwsbrief ontvangen? Vul dan je gegevens in!
Doneer en help Viore om het verschil te maken voor iedereen die leeft met kanker. Jouw bijdrage is van onschatbare waarde!